MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 14156126
nr 1415 6126
MIRROR
1920s, 74x45cm, wear, damages.
1920-tal, 74x45cm
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday August 30 2021
at 18:12:51
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr